Reference z kurzů, seminářů a workshopů

Tento kurz mi otevřel další možnosti, jak “uchopit” výchovně-vzdělávací proces. / Zaujalo mě a pozitivně jsem vnímala lidský přístup lektorky Venduly, její styl přednášení, praktičnost a nastavení pravidel vnímám velmi přínosně. / Paní Vendula má velký přehled, na vše konstruktivně reaguje. / Byla trpělivá a její ukázky pečlivé.

PhDr. Ilona Bytešníková Ph.D.

Pedagogická fakulta MU

Vendulu Koňaříkovou si dovoluji právem považovat za jednoho z nejfundovanějších profesionálů, zabývajících se výchovou a vzděláváním dětí. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost se s Vendy před několika roky seznámit nejen jako odborník, ale především jako matka předškolního dítěte, která hledala pro své dítě prostředí.

Mgr. Renáta Fialová

Vendula Koňaříková je velmi energická a empatická mladá žena, která je zároveň velkou odbornicí v oblasti výchovy dětí a Montessori pedagogiky. Ze všech setkání s rodiči, která Vendula realizovala pro naši školu, odcházeli posluchači nadšeni tím, že kromě poučení se jim dostalo také cenných praktických rad, jak řešit zapeklité situace, kdy si rodiče nevědí rady se svými dětmi.

Ivo Martiník

Paní lektorku považuji za velkého odborníka. Nebavíme se jen čistě teoreticky, hlavní přínos vidím na konkrétních příkladech z praxe, které ihned uplatňuji :) Pocit je to někdy krutý, když člověk zjistí, že se nechová zcela adekvátně ke svému dítěti. Ale pokud si tento fakt uvědomuji a chci svůj postoj změnit, jsem na sebe pyšný:)Určitě doporučuji, protože i já jsem si myslel, že vychovávám “správně”. Pokud rodičům záleží na vztazích v rodině a celkově ve společnosti, doporučuji navštívit a třeba jen poslechnout. Díky!

MUDr. Daniela Farkašovská

Je vela kníh a internetových stránok kde sa dozvedáme zaručené "návody" ako vychovávať svoje deti. Všetky "100% zaručené ". Napriek tomu sme často prekvapení, že naše deti sú iné ako by sme si predstavovali, chovajú sa inak ako deklarovali múdre knihy.

Markéta Rychlíková

Moc děkuji za velice příjemné odpoledne - určitě bude přínosem pro naši rodinu. Setkání s Vendulou, které poskytla naše škola, bylo ohromné. Přečetla jsem již nějaké knihy na toto téma, ale osobní setkání s rozebráním a popisem konkrétních příkladů, interakce mezi lektorem a námi je nenahraditelná. Moc děkuji, že jsem se mohla účastnit a určitě přijdu i příště.