Naše nabídka

Kurzy

Na kurzech budeš míst spoustu příležitostí aplikovat teorii v praxi a přitom poznat hromadu zajimavých lidí.

Zjistit více

Přednášky

Celoročně pořádáme desítky přednášek, na kterých ti předáme užitečné informace rady a tipy.

Zjistit více

Konzultace

Potřebujete individuální konzultace, radu? Naši lektoři Vám rádi poskytnou poradenství v oblasti výchovy.

Zjistit více
Letní Montessori kurz – Zbyslavice

Letní Montessori kurz – Zbyslavice

Letní kurz Montessori pro učitele MŠ, asistenty pedagoga a učitele 1. st. ZŠ. Kurz je jedinečný ve svém zaměření na praxi. Znalosti využijete v běžné i alternativní třídě. Letní Montessori kurz předkládá konkrétní a praktické techniky pro rozvoj dětského potenciálu.

Mám zájem
Živě online kurz Montessori

Živě online kurz Montessori

Všechno má své řešení, dokonce i malá či velká trápení s dětmi. Rádi byste konečně odbourali křik, hádky a vztek? Online Montessori kurz předkládá konkrétní a praktické techniky pro rozvoj dětského potenciálu. Kurz mohou krom pedagogických pracovníků a asistentů absolvovat také rodiče, kteří mají zájem vychovávat děti v duchu Montessori pedagogiky.

Mám zájem
Velký akreditovaný Montessori kurz

Velký akreditovaný Montessori kurz

Chcete mít šťastné a zdravě sebevědomé děti? Velký Montessori kurz předkládá konkrétní a praktické techniky pro rozvoj dětského potenciálu.
Cílem je dosáhnout samostatnosti a zdravého sebevědomí dítěte. Přihlaste se na kurz, který je akreditován MŠMT ČR a ukončen osvědčením s jedinečným časovým rozsahem!

Mám zájem
Základy Montessori

Základy Montessori

Chcete zjistit nebo se pouze ujistit, že Montessori přístup je pro vás tou správnou cestou. Co je Montessori, jakou roli hraje rodič a jakou pedagog. Jaká mohou být reálná očekávání od této alternativní metody vzdělávání a mnoho dalšího se dozvíte na jednodenním kurzu, který je bránou do světa Montessori.

Mám zájem
Montessori Tour

Montessori Tour

Za diplomovým Montessori kurzem už nikam cestovat nemusíte. Přijedeme až k vám do vaší mateřské nebo základní školy. Přečtěte si více o této jedinečné nabídce.

Mám zájem
Jak mluvit, aby dítě poslouchalo<br/>(3 – 6 let)

Jak mluvit, aby dítě poslouchalo
(3 – 6 let)

Chcete, aby z vašeho dítěte vyrostl slušný člověk? Společně se naučíme nastavit dítěti zdravé hranice. Po absolvování zareagujete na nežádoucí jednání dítěte bez nervů a křiku, navíc efektivní pochvalou povzbudíte dětské sebevědomí a prohloubíte vzájemný vztah. Dítě se poté bude cítit milováno a respektováno.

Mám zájem
Moje beseda v MŠ/ZŠ (Šablony)

Moje beseda v MŠ/ZŠ (Šablony)

Sami si zvolte téma. Jak na vztek a vzdor dětí. Rozdílná výchova chlapců a děvčat. Efektivní přístup v komunikaci s dětmi. Jak děti chválit a trestat. Jak mluvit s dětmi, aby poslouchaly. Odlišné role mámy a táty ve výchově. Proč Montessori ne/funguje pro každé dítě a další. 2-4 hodinový blok pro rodiče žáků.

Mám zájem
Montessori přednášky

Vendula Koňaříková

Montessori přednášky

Montessori přednášky jsou obsahově koncipovány k palčivým nebo hojně diskutovaným tématům a jsou určeny nejen pro pedagogické pracovníky, ale také pro rodiče. Vždy uvádím množství příkladů a variant řešení, protože každý z nás je individualita a je schopný přistoupit k řešení různými směry. Většinou potřebujeme pouze vodítko, které nás procesem provede.

Zjistit více
AKCE ZRUŠENA – Martin Jan Stránský přednáší

MUDr. Martin Jan Stránský, M.D, FACP

AKCE ZRUŠENA – Martin Jan Stránský přednáší

Kvůli opatřením, která se dělají v souvislosti s Koronavirovou pandemií a nařízeními, jež nám znesnadňují pořádání akcí, jsme se rozhodli přednášku zrušit. Všem, kteří již zaplatili budeme postupně posílat peníze zpět na účet, ze kterého nám peníze poslali. Děkujeme za pochopení.

Zjistit více
PROBĚHLO – Zbigniew Czendlik a Marek Orko Vácha

Zbigniew Czendlik a Marek Orko Vácha

PROBĚHLO – Zbigniew Czendlik a Marek Orko Vácha

Známým farářům Zbigniewu Czendlikovi a Marku Orko Váchovi se vyplatí naslouchat, ať už jste věřící nebo nejste. O tom jste se jistě sami přesvědčili na vyprodané přednášce.

Zjistit více
Zachraň své dítě (VYPRODÁNO)

Aleš Bárta

Zachraň své dítě (VYPRODÁNO)

Zranění dětí aneb strašák prázdnin. Většina z nás má pocit, že když se naše dítě zraní, dokážeme adekvátně reagovat a pomoci mu. U odřeného kolene nebo štípance od hmyzu snad. Co ale dělat, když dítě nečekaně sklouzne z průlezky a spadne na hlavu?

Zjistit více
PhDr. Jana Nováčková, CSc. přednáší

PhDr. Jana Nováčková, CSc.

PhDr. Jana Nováčková, CSc. přednáší

Dáte nám jistě za pravdu, že po přednášce jsme měli opravdu o čem přemýšlet. Sál byl zaplněn a nutno podotknout, že jste jej zaplnili opravdu stylově, protože se na paní Nováčkovou přišlo podívat přesně 100 lidí. Zajímavé téma láká. Děkujeme za zprávy, které nám posíláte. Těší nás zájem, který jste projevili. Proto jsme zajistili další přednášku paní doktorky, tentokrát v Bílovci, 23. 5. 2019.

Zjistit více
PROBĚHLO – MUDr. Helena Máslová přednáší

MUDr. Helena Máslová přednáší

PROBĚHLO – MUDr. Helena Máslová přednáší

Tak nakonec se na skvělé přednášce plné žen o ženských tématech objevili i dva muži, těmto bychom chtěli poděkovat za odvahu. Dle jejich chování jsme měřili úspěšnost přednášky. Ani jeden z nich neodešel dříve a dokonce se usmívali, takže přednášku s MUDr. Helenou Máslovou hodnotíme velice kladně.

Zjistit více
PROBĚHLO – PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. přednáší

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.

PROBĚHLO – PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. přednáší

Tým Výchovy pro život uspořádal přednášku 5. 9. 2018 s Marianem Jelínkem, na kterou přišlo 250 lidí. Zhlédněte fotogalerii a videorozhovor s předním motivačním koučem. Zúčastněným děkujeme za atmosféru, kterou na přednášce vytvořili a budeme se těšit na vaši přítomnost i na přednáškách navazujících.

Zjistit více
PROBĚHLO – PhDr. Lidmila Pekařová přednáší

PhDr. Lidmila Pekařová

PROBĚHLO – PhDr. Lidmila Pekařová přednáší

Přednáška už je za námi, ale tím ještě nekončíme! Máme pro vás rozhovor s paní doktorkou a fotografie, které vám připomenou společně strávené chvíle na jedinečné přednášce. Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit na brzkou shledanou.

Zjistit více

Hledáte řešení ve výchově či vzdělávání dětí?

Poskytujeme individuální a praktická řešení pro rodiče a pedagogy v oblasti úspěšné výchovy dítěte převážně do 6 let. Poradenství vychází z Montessori přístupu a z pedagogické praxe. Neváháme se případně spojit s dalšími odborníky. Obraťte na nás také, pokud váháte s návštěvou psychologa či pedagogické poradny.

POMŮŽEME VÁM, ABYSTE TO DOKÁZALI SAMI.


ČTVRTEK

13:00-16:00

PÁTEK

13:00-16:00

Sdílejme dobré věci společně

Napište nám,
kdy se Vám to hodí