V čem je náš dárkový poukaz jiný

Náš dárkový poukaz můžete věnovat jak jednotlivci, tak skupině. Svým přáním nebo vzkazem máte možnost oslovit srdce vašich nejbližších, ale i kolegů, kolegyň v práci. Pro zjednodušení jsme připravili popis jednotlivých kroků, které vás provedou až k tisku poukazu.

Průvodce

pruvodce
  1. Zadejte vaše jméno nebo název organizace, která chce kurz zakoupit. (objednatel)
  2. Zadejte jméno člověka nebo název organizace, které/mu chcete poukaz/y věnovat.
  3. Napište vzkaz, věnování, poselství. (Jestliže vyplňujete pro organizaci, všem obdarovaným se na poukazu zobrazí stejný vzkaz)
  4. Zadejte váš email, na který dostanete závaznou objednávku a po jejím uhrazení následně fakturu s dárkovým/i poukazem/y.
  5. Zadejte vaše přímé telefonní číslo – (číslo na objednavatele).
  6. Pokud jste organizace s vedeným účetnictvím, pak zadejte i adresu sídla, IČ, DIČ pro úplnost fakturace (Výchova pro život není plátcem DPH).
  7. Cena kurzu se bude vždy na poukazu zobrazovat jako cena plná, tedy bez slevy a to i za předpokladu, že jste slevu uplatnili.

Poznámka: Poukazy jsou optimalizovány na velikost, která po vytisknutí pasuje přesně do dopisní obálky DL, kterou lze zakoupit v každém papírnictví nebo pobočce ČP. Dárkový poukaz tiskněte tak jak je vygenerován – 1:1, na bílý papír s vyšší gramáží, doporučujeme alespoň 180 g/m².

Zakoupit nyní dárkový poukaz >

Sdílejme dobré věci společně