Udělejte radost svým blízkým

Poukaz se vzkazem, poselstvím, vyznáním

Je skvělé, když máte možnost poděkovat dárkem svým podřízeným za jejich snahu a píli. Dáváte najevo, že vám na nich záleží. Bylo by naprosto skvělé, kdyby z dárku měl radost obdarovaný i dárce. Obdarovaný se bude těšit z Montessori kurzu, který ho posune v poznání a dárce, že obdarovaný využívá po kurzu nové, lepší metody práce v rámci organizace. Přemýšleli jsme v týmu Výchova pro život, jak vymyslet produkt, který by tyto parametry splňoval a přišli jsme na báječnou věc, se kterou se chceme podělit.

Od této chvíle máte možnost zakoupením dárkového poukazu udělat radost manželce, přítelkyni, kamarádce, kolegyním nebo podřízeným  akreditovaným Montessori kurzem. Navíc můžete na poukazu zanechat osobní vzkaz, vyznání nebo poselství přímo od srdce.

Od darování skvělých dárků už vám zbývá jen pár jednoduchých kroků.
Podívejte se na videonávod níže nebo na stránku – Jak na dárkový poukaz, která vás provede vším, co potřebujete vědět o našich dárkových poukazech.

Aby toho nebylo málo, tak jsme připravili předvánoční zvýhodnění, sledujte naše facebookové stránky, kde na vás budou vyskakovat dárečky! Pro ty, kteří jsou nedočkaví máme také něco. Vepište tento kód MAGICKASEDMICKA do kolonky slevový kupón a užijte si ihned 7% zvýhodnění.

Sdílejme dobré věci společně

Dárkové poukazy s osobním přáním