Montessori Smyslová výchova

CÍL KURZU MONTESSORI SMYSLOVÁ VÝCHOVA:
PODNÍTIT U DĚTI ZVÍDAVOST A KONCENTRACI

Kurz předkládá praktické techniky pro zdokonalení všímavosti a koncentrace. Zážitkovou metodou se dítě naučí vnímat prostor, posloupnost a kombinace.

ikona_palecNahoru Garance akreditace MŠMT ČR | Montessori Smyslová výchova | MŠMT – 33185/2018-2-985

 

OBSAH MONTESSORI SMYSLOVÁ VÝCHOVA

  • Účastníci si projdou činnostmi s vybranými Smyslovými pomůckami sami tak, aby dokázali předat speciální techniku i žákům ve své třídě MŠ/ZŠ. Získají doporučení, jak Smyslové pomůcky vzájemně kombinovat a jak díky nim vést děti matematické pregramotnosti.
  • Pro kurz je vydefinováno 10 pomůcek Smyslové výchovy, které lze zařadit do výuky v běžné MŠ/ZŠ i alternativní. Pomůcky jsou vybrány tak, aby mohly být využity pro individuální u skupinové práce.
  • Všechny aktivity jsou vzájemně propojeny pomocí návodů, které vystupují z Montessori principů.

Rozsah kurzu: 8 hodin

ikona_certifikaty Po absolvování kurzu obdržíte osvědčení.
V ceně jsou zahrnuty výukové materiály, které pohodlně provedou účastníka kurzem.
ikona_zajic_v_pytli Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Podívejte se nejprve na reference. Snadno dohledáte i naši facebookovou stránku a zjistíte, že se kurzy a přednáškami zabýváme takřka neustále. Těší nás, že doposud více než 2000 lidí navštívilo námi pořádané přednášky. Proškolili jsme více než 400 kurzistů. Máte zájem, ale ještě byste si nejprve rádi promluvili? Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku ve vzdělávacím centru Výchovy pro život.
ikona_sleva Sledujte pravidelně facebook Výchova pro život a ušetříte. Některé posty na facebooku Výchova pro život jsou se slevovým kódem, ten můžete následně uplatnit při objednávce dárkového poukazu. Jestli tak dárkovým poukazem uděláte radost sobě nebo někomu druhému, už necháme na vás.


Program je akreditován pod názvem Montessori Smyslová výchova dle školského zákona o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT.


Rozviňte dětský potenciál na maximum a přihlaste se.
Po vyplnění nezávazné přihlášky níže Vás budeme kontaktovat a společně si upřesníme podrobnosti.

Sdílejme dobré věci společně

Vzdělávací centrum – Výchova pro život, Městský kopec 68, Bílovec 743 01

REZERVACE TERMÍNU ZDE  jednodenní kurz