Montessori Praktický život

CÍL KURZU MONTESSORI PRAKTICKÝ ŽIVOT:
PŘÍPRAVA DÍTĚTE K SAMOSTATNOSTI

Kurz předkládá praktické techniky pro rozvoj sebeobsluhy a samostatnosti. Vše, co by dítě mělo znát, od převlékání přes mytí a utírání po základy stolování.

ikona_palecNahoru Garance akreditace MŠMT ČR | Montessori Praktický život | MŠMT – 33185/2018-2-985

 

OBSAH MONTESSORI PRAKTICKÝ ŽIVOT

  • Suché aktivity – 5 vybraných pomůcek, které propojují práci pravé a levé mozkové hemisféry. Podněcují sebereflexi dítěte tak, aby dítě nepotřebovalo ke kontrole činnosti dospělého, a učí jej sledovat vlastní chybu a pracovat s ní
  • Mokré aktivity – 5 vybraných pomůcek, ke kterým je zapotřebí použití vody, jsou navrženy k procvičování jemné i hrubé motoriky. Dítě díky nim sleduje detaily své práce a učí se důslednosti
  • Zvolené aktivity pomáhají v dětech mimo jiné budovat smysl pro systém a důslednost

Rozsah kurzu: 8 hodin

ikona_certifikaty Po absolvování kurzu obdržíte osvědčení.
V ceně jsou zahrnuty výukové materiály, které pohodlně provedou účastníka kurzem.
ikona_zajic_v_pytli Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Podívejte se nejprve na reference. Snadno dohledáte i naši facebookovou stránku a zjistíte, že se kurzy a přednáškami zabýváme takřka neustále. Těší nás, že doposud více než 2000 lidí navštívilo námi pořádané přednášky. Proškolili jsme více než 400 kurzistů. Máte zájem, ale ještě byste si nejdříve promluvili, rádi vás uvidíme, sjednejte si s námi nezávaznou schůzku ve vzdělávacím centru Výchovy pro život.
ikona_sleva Sledujte pravidelně náš facebook a ušetříte. Některé posty na facebooku Výchova pro život jsou se slevovým kódem, ten můžete následně uplatnit při objednávce dárkového poukazu. Jestli tak uděláte radost sobě nebo někomu druhému, už necháme na vás.


Program je akreditován pod názvem Montessori Praktický život dle školského zákona o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT.


Rozviňte dětský potenciál na maximum a přihlaste se.
Po vyplnění nezávazné přihlášky níže Vás budeme kontaktovat a společně si upřesníme podrobnosti.

Sdílejme dobré věci společně

Vzdělávací centrum – Výchova pro život, Městský kopec 68, Bílovec 743 01

REZERVACE TERMÍNU ZDE  jednodenní kurz