Montessori Matematika

CÍL KURZU MONTESSORI MATEMATIKA:
POCHOPENÍ MATEMATICKÝCH ZÁKONITOSTÍ

Kurz předkládá praktické techniky pro rozvoj logiky. Díky specifickému Montessori materiálu, se děti lehce zorientují v matematických pojmech jako je jednotka, desítka, stovka, ad. Naučí se zlomky i základní početní operace již v předškolním věku.

Kurz je určen zejména pro UČITELE a RODIČE dětí do 6 let.

ikona_palecNahoru Garance akreditace MŠMT ČR | Montessori Matematika | MŠMT – 33185/2018-2-985

 

OBSAH MONTESSORI MATEMATIKA

  • Účastníci si budou moct vyzkoušet návody s vybranými Matematickými pomůckami tak, aby dokázali předat speciální techniku i žákům ve své třídě MŠ/ZŠ. Získají doporučení, jak pomůcky začlenit do vlastní výuky.
  • Pro kurz je vydefinováno 10 pomůcek Montessori matematiky, které lze zařadit do výuky v běžné MŠ/ZŠ i alternativní. Vybrané Matematické pomůcky podněcují děti ke kritickému myšlení a vedou je k trvalému zájmu o počty.
  • Všechny aktivity jsou vzájemně propojeny pomocí návodů, které vystupují z Montessori principů.

Rozsah kurzu: 8 hodin

ikona_certifikaty Po absolvování kurzu obdržíte osvědčení.
V ceně jsou zahrnuty výukové materiály, které pohodlně provedou účastníka kurzem.
ikona_zajic_v_pytli Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Podívejte se nejprve na reference. Snadno dohledáte i naši facebookovou stránku a zjistíte, že se kurzy a přednáškami zabýváme takřka neustále. Těší nás, že doposud více než 2000 lidí navštívilo námi pořádané přednášky. Proškolili jsme více než 400 kurzistů. Máte zájem, ale ještě byste si nejdříve promluvili, rádi vás uvidíme, sjednejte si s námi nezávaznou schůzku ve vzdělávacím centru Výchovy pro život.
ikona_sleva Sledujte pravidelně náš facebook a ušetříte. Některé posty na facebooku Výchova pro život jsou se slevovým kódem, ten můžete následně uplatnit při objednávce dárkového poukazu. Jestli tak uděláte radost sobě nebo někomu druhému, už necháme na vás.


Program je akreditován pod názvem Montessori Matematika dle školského zákona o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT.


Rozviňte dětský potenciál na maximum a přihlaste se.
Po vyplnění nezávazné přihlášky níže Vás budeme kontaktovat a společně si upřesníme podrobnosti.

Sdílejme dobré věci společně

Vzdělávací centrum – Výchova pro život, Městský kopec 68, Bílovec 743 01

REZERVACE TERMÍNU ZDE  jednodenní kurz