Montessori Kosmická výchova

CÍL KURZU MONTESSORI KOSMICKÁ VÝCHOVA:
POROZUMĚNÍ OKOLNÍHO SVĚTA

Kurz předkládá praktické techniky pro porozumění okolí dítěte. Vše, co by dítě mělo znát o sobě i okolí. Od porozumění – vnímání sebe, rodiny, nejbližších, zemí i společnosti v níž žije, až po jednotlivé části Země a zákonitosti Zemi obklopující.

Kurz je určen zejména pro UČITELE a RODIČE dětí do 6 let.

ikona_palecNahoru Garance akreditace MŠMT ČR | Montessori Kosmická výchova | MŠMT – 33185/2018-2-985

 

OBSAH MONTESSORI KOSMICKÁ VÝCHOVA

  • Kurzisté si budou moci sami vyzkoušet návody s vybranými pomůckami Kosmické výchovy. Naučí se, jak je správně dítěti prezentovat, jak je vzájemně kombinovat a jak je začlenit do výuky ve vlastní třídě.
  • Pro kurz je vydefinováno 10 pomůcek Kosmické výchovy, které lze zařadit do výuky v běžné MŠ/ZŠ i alternativní. Pomůcky jsou vybrány tak, aby mohly být využity pro individuální u skupinové práce.
  • Všechny aktivity jsou vzájemně propojeny pomocí návodů, které vystupují z Montessori principů.

Rozsah kurzu: 8 hodin

ikona_certifikaty Po absolvování kurzu obdržíte osvědčení.
V ceně jsou zahrnuty výukové materiály, které pohodlně provedou účastníka kurzem.
ikona_zajic_v_pytli Nechceme, abyste kupovali zajíce v pytli. Podívejte se nejprve na reference. Snadno dohledáte i naši facebookovou stránku a zjistíte, že se kurzy a přednáškami zabýváme takřka neustále. Těší nás, že doposud více než 2000 lidí navštívilo námi pořádané přednášky. Proškolili jsme více než 400 kurzistů. Máte zájem, ale ještě byste si nejdříve promluvili, rádi vás uvidíme, sjednejte si s námi nezávaznou schůzku ve vzdělávacím centru Výchovy pro život.
ikona_sleva Sledujte pravidelně náš facebook a ušetříte. Některé posty na facebooku Výchova pro život jsou se slevovým kódem, ten můžete následně uplatnit při objednávce dárkového poukazu. Jestli tak uděláte radost sobě nebo někomu druhému, už necháme na vás.


Program je akreditován pod názvem Montessori Kosmická výchova dle školského zákona o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT.


Rozviňte dětský potenciál na maximum a přihlaste se.
Po vyplnění nezávazné přihlášky níže Vás budeme kontaktovat a společně si upřesníme podrobnosti.

Sdílejme dobré věci společně

Vzdělávací centrum – Výchova pro život, Městský kopec 68, Bílovec 743 01

REZERVACE TERMÍNU ZDE  jednodenní kurz