Jak se mohu přihlásit a získat VSTUPENKU?

Pracujeme s plně automatizovaným systémem, který neustále vylepšujeme tak, abyste měli maximální pohodlí jak v možnostech úhrady platby, tak rychlosti rezervace svého místa na přednášce nebo kurzu. Od přihlášení do vygenerování vstupenky vám v případě platby kartou stačí pouhé 3 minuty vašeho času!

Celým procesem přihlášení vás provede tento jednoduchý videonávod.

 

Mohu vstupenku koupit i jinde nebo si ji koupit až na místě?

Ne, tuto možnost jsme vyloučili. Snažíme se o maximalní komfort celého průběhu akce bez zdržování při nákupu vstupenek na místě, navíc je naším cílem s vámi komunikovat a být vám na blízku, sdílet o jednotlivých akcích informace. Chceme si vás hýčkat a proto je náš systém jednoduchý (jednotlivé kroky na sebe navazují upozorněním na krok další), rychlý (celý systém je responzivní, to znamená, že vstupenku můžete zakoupit z mobilního telefonu, tabletu, notebooku, PC nebo chytré televize bez ztráty komfortu zobrazení funkčních částí) a především transparentní (posíláme závaznou objednávku, po uhrazení vám zašleme fakturu společně se VSTUPENKAMI).

Jak si jednoduše zakoupím vstupenku rovnou z plakátu?

Připravili jsme pro vás snadný návod, který vám proces nákupu přiblíží a usnadní.

 

Mohu vstupenku prodat dál?

Ano, tato možnost tady je, ačkoli je vstupenka psaná na jméno, tak je přenosná, jen nás o tom musíte s předstihem informovat. Více v obchodních podmínkách bod 5.1.

Jaké platební možnosti mám k dispozici?

Nejrychlejší způsob je zaplatit platební kartou, další možností je online bankovní převod(ihned) a klasickým převodem z účtu. Ve všech případech dostanete po úhradě daňový doklad.

Chci přednášku, kurz v naší školce, škole, městě nebo na jiném místě, na koho se mohu obrátit?

V případě, že chcete, abychom některou z našich akcí uspořádali někde jinde, napište nám email na vendula@vychovaprozivot.cz. Ozveme se obratem a vyřešíme podrobnosti.

Nenašli jste, co hledáte? Napište nám, zavolejte nebo se za námi stavte na kávu, více v sekci KONTAKT.

Sdílejme dobré věci společně